АБИТУРИЕНТУ СПОРТ ТВ-ПРОГРАММА ТУРИЗМ ОТДЫХ МУЗЫКА ЛИЦА ГОРОДА КОНСУЛЬТАЦИИ 7 ЧУДЕС
О РАЗДЕЛЕ

Раздел Консультации (beta) создан с целью получения компетентных ответов на интересующие Вас вопросы. Список категорий будет пополняться по мере подключения специалистов в различных областях.

Если Вы желаете быть консультантом, свяжитесь с нами.

ТЕМЫ
Рубрика
Что искать?

Вопрос на тему «Наследственное право»

27.12.2011, ankasemak:

 Весною в 2010 році мій батько (який має статус «Дитина війни») подав заяву до районного суду, щодо перерахування пенсії. Восени 2010 року відбувся районний суд, який зобов’язав Управління пенсійного фонду району здійснити перерахунок пенсії та провести відповідні виплати, згідно рішення суду. Управління пенсійного фонду району оскаржило дане рішення в обласному апеляційному суді, але обласний апеляційний суд, розглянувши апеляційну скаргу Управління пенсійного фонду району залишив попереднє рішення районного суду без змін. В період розгляду апеляційної скарги – мій батько помер (тобто обласний апеляційний суд відбувся вже після його смерті). Згідно рішення обласного апеляційного суду районним судом було виписано (через два місяці після смерті батька) виконавчий лист, який був надісланий до районної виконавчої служби та Управління пенсійного фонду району. В даному виконавчому листі суд зобов’язував Управління пенсійного фонду району здійснити перерахунок пенсії та провести відповідні виплати саме за той період, коли мій батько був живий. Але виконавча служба району, в зв’язку з тим, що мій батько помер та на підставі Закону України «Про виконавче впровадження» (керуючись п.3 ч.1 ст. 37 та статтею 38) виносить постанову про закінчення виконавчого впровадження. Управління пенсійного фонду району відмовляється від здійснення перерахунку пенсії за той проміжок часу, який вказано в рішенні суду і виконавчому листі та посилається на те, що позивач помер. А після смерті ніякі нарахування не проводяться. Але ж саме в цей період, за який суд примусив здійснити перерахунок пенсії - батько був живий і міг би отримати ці гроші, аби не судова тяганина. Заповіту батько не складав, але в нього залишилися спадкоємці, дружина та діти.
Запитання: Чи насправді таке можливе, що якщо чоловік помирає то рішення суду на його користь може не виконуватись? Підкажіть будь ласка куди звертатися спадкоємцям за допомогою і як отримати так і не перераховані кошти.



Отвечает нет данных:

Доброго дня!

У моїй практиці вже була подібна ситуація. Померла бабуся, залишила онукам спадкове майно, а також нараховані, але не виплачені доплати по питанню Чорнобильских грошей. Скажу так, закриття виконавчого провадження не правомірно, тому що ви як спадкоємці маєте законне право на отримання всього того, на що мав право померлий за час його життя. Однак, потрібно боротись, боротись та іще раз боротись. Просто так ніхто вам не поверне цих грошових коштів. Потрібно писати скарги, в регіональній відділення Пенсійного фонду України, в головне відділення у місті Києві, оскаржувати дії виконавчої служби - до більш високого рівня виконавчої структури, до районного суду, який видав виконавчий лист. Підводячи резюме - потрібно боротися, гроші отримати цілком реально. 

З повагою, 
Тарас Олексійович. 

назад
Общение Развлечения Информация Обзоры Предложения Смотри также
Консультации специалистов
Форум
Знакомства
ВидеоЧат
Афиша Запорожья
Отдых
Музыка
Гороскопы
Тесты
Игры
Справочник предприятий
Каталог сайтов
Новости
Чтиво
Спорт
ТВ-программа
Погода
Карта Запорожья
О городе
Туризм
7 Чудес Запорожья
Фотоальбом Запорожья
Лица нашего города
RSS
Работа
Авто
Объявления
Акции в Запорожье
Афиша Запорожья
Запорожье. Туристический портал
AnvaroNET - создание сайтов
Depeche Mode в Украине
Каталог цен